LOCKnLOCK

Koreański LocknLock, producent akcesoriów kuchennych i małego AGD to nasza flagowa marka.

Azja to kraj, w którym kuchnia jest najważniejszą dziedziną życia. Azjaci odżywiają się zdrowo i naturalnie. Są szczuplejsi i zdrowsi od Europejczyków. Nieprzetworzone produkty spożywcze oraz kultura przyrządzania posiłków w domowej kuchni, a także oferta restauracji i barów w Azji zachwyca świeżym i zdrowym podejściem do żywienia.
Jednak tempo życia przyspiesza na całym świecie. Niezwykle popularne w Azji produkty LocknLock dają możliwość przechowywania, a przede wszystkim transportowania jedzenia (produktów, czy też gotowych potraw) i utrzymania jego świeżości i walorów smakowych, najdłużej jak to możliwe.

Pojemniki LocknLock wykonane są bez użycia szkodliwych dla człowieka: bisfenolu (BPA – free) i ftalanów. Nie zmieniają koloru, nie przejmują zapachów i pozostają w swojej pierwotnej formie najdłużej, spośród wszystkich oferowanych na rynku podobnych produktów.

Badania i testy potwierdziły, że w hermetycznych pojemnikach LocknLock, podczas przechowywania w lodówce, zbiera się o 200 razy mniej wody, niż w zwykłym pojemniku plastikowym, czy szklanym. Przetestowaliśmy to wielokrotnie. Jednym z najbardziej delikatnych owoców są maliny. Często maliny zakupione rano, już wieczorem oddają swój sok i pojawiają się nad nimi owocówki.
Maliny zamknięte w LocknLocku zachowają swoją świeżość przez co najmniej tydzień od momentu „zaLockowania” !

Ale… LocknLock to nie tylko pojemniki. W ofercie posiadamy szeroką gamę bidonów i butelek na wodę oraz termosów i kubków termicznych. To produkty do zakochania. O najnowszym termosie – Metro Tumbler, zaprojektowanym w DayLight Studio w San Francisco – wystarczy powiedzieć, że otrzymał nagrodę  IF Design Award 2020.

https://ifworlddesignguide.com/winners/if-design-award-2020-profiles/product-design-winners?#/pages/page/profile/10504-locklock
Wprowadzenie produktów LocknLock na polski rynek jest naszą główną działalnością biznesową, ale też ważną misją. Produkty LocknLock przechodzą z powodzeniem surowe testy higieniczne amerykańskiej komisji FDA oraz niemieckiego laboratorium SGS.

Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu nowoczesne produkty najwyższej jakości, w pełni zgodne z naszą misją, Kuchmisją !