O sklepie

Kuchnia – charakterystyczny zestaw potraw i napojów, a także miejsce, w którym przygotowuje się posiłki.

Misja – bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie do wykonania.

Kuchmisja – zespół do zadań specjalnych. Budujemy platformę zrzeszającą producentów, dystrybutorów i ekspertów w dziedzinie zdrowej kuchni na co dzień.

Wszystko, co potrzebne w domowej kuchni, wszystko, co zgodne z zasadami zdrowego odżywiania, wszystko co wpływa na jakość spożywanych posiłków, znajdziesz właśnie tu. Zgodnie z zasadą „jesteś tym, co jesz”, zgodnie z zasadą „zero waste”, zgodnie z zasadą „przyjazne dla środowiska”.

Korzystając z platformy Kuchmisja.pl możesz być pewny, że odnajdziesz produkty najwyższej jakości, uznane na świecie i sprawdzone przez ekspertów. Promujemy niszowe towary, które niekoniecznie znajdziesz w swoim supermarkecie, a poszukiwanie ich od teraz będzie dużo prostsze.

LocknLock, koreańskiego producenta akcesoriów kuchennych oraz małego AGD jest naszą flagową marką W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim pojemniki do przechowywania żywności. W sprzedaży posiadamy także coraz więcej innych produktów takich jak: bidony, kubki termiczne i lunch boxy. Wszystko w bogatej gamie rozmiarów, kształtów i kolorów, a co najistotniejsze, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z zasadami przyjazne środowisku.

Jesteśmy pierwszym i jedynym przedstawicielem LocknLock w Polsce.